PERFORMANCE INSTITUT

ONLINE KURZY ZE SVĚTA SPORTU A VÝŽIVY

Performance Institut je vzdělávací instituce nové generace, která poskytuje rozvoj a vzdělání všem, které zajímá tématika sportu, výživového poradenství a psychologie výkonu.

Kurzy a studium jsou permanentně inovovány v návaznosti na měnící se potřeby a výzkumy z řad odborné společnosti zabývající se tématy sportu, výživového poradenství a psychologií výkonu.

Námi poskytované kurzy

Jakožto osobní trenér jsem absolvoval kurz Sestavování fitness tréninku, který jsem bral jako kurz, který mi rozšíří znalosti správného sestavování tréninku nejen pro mé klienty ale i pro mě osobně, což se naplnilo. Kurz doporučuji.
Vojtěch Podhorský
Jako zkušená nutriční terapeutka jsem dlouho hledala kurz výživového poradenství se zaměřením na diabetes II. typu, který jsem našla až zde na Performance Institutu. Kurz mi rozšířil vědomosti, takže jsem spokojená.
Markéta Konvičková

Chtěla jsem si rozšířit vědomosti pro sestavování jídelníčku pro vegetariány a vegany. Kurz byl za velmi zajímavé peníze a tak jsem neváhala a kurz absolvovala. Kurz mi přinesl přesně to, co jsem očekávala, nové znalosti a informace. Kurzy na Performance Institutu doporučuji.

Andrea Hlaváčová
PERFORMANCE INSTITUT

Náš vzdělávací institut je komplexně zaměřen na zdravý životní styl a jeho přirozené propojování s každodenním životem. Disponujeme týmem zkušených odborníků, kteří vám zajistí kvalitní a praktické vzdělání.

STUDUJTE

IHNED