PERFORMANCE
INSTITUT

Náš pohled na lidské tělo a zdraví je celostní, proto i náš přístup ke vzdělávání v nabízených kurzech směřuje k propojení těla, mysli a zdravých stravovacích návyků. Jako jediný vzdělávací institut zdravého životního stylu nabízíme zároveň online kurzy zaměřené na cvičení, mentální přípravu a výživové poradenství.

V dnešním světě je výhodou a do značné míry dokonce nezbytností maximální efektivita vzdělávacích kurzů a současně jejich časová flexibilita. A přesně takovým kritériím odpovídají právě naše kurzy. Studium kurzů můžete v našem institutu zahájit doslova kdykoli se rozhodnete, veškeré kurzy jsou prováděny online. Veškeré studijní materiály a informace jsou přístupné online ve studentské sekci. Samozřejmostí je dostupnost hodnocení seminárních prací lektory, poskytování zpětné vazby a odpovídání na dotazy studentů.

NAŠE VIZE

Jasný koncept, dlouhodobá vize a orientace na kvalitu jsou naším cílem i prostředkem. Pomáháme odborně růst nadšencům i profesionálům v oblasti zdravé výživy, sportu a psychologie výkonu.

FACEBOOK
TWITTER
INSTAGRAM
YOUTUBE

PRESTIŽNÍ LEKTOŘI

Spolupracujeme s odborníky z praxe s praktickými zkušenostmi, kteří vám zajistí kvalitní a praktické vzdělání.

KURZY

ONLINE KURZY

Kvůli kurzu si nemusí nic instalovat. Plně postačí váš internetový prohlížeč. Kurzy jsou plně funkční na všech počítačích a všech internetových prohlížečích.

OSOBNÍ ROZVOJ

KONKURENČNÍ VÝHODY

PŘÍNOS PRO PRAXI

ONLINE
KURZY

VÍCE
  • Nově nabytými poznatky a dovednostmi prohloubíte své aktuální znalosti. Díky pestré skladbě kurzů si rozšíříte obzory a získáte pohled z jiných perspektiv. Důraz klademe na to, aby se k vám dostaly nejaktuálnější novinky a trendy z vašich oborů.

  • Kurzy nabízíme tak, aby si student mohl pohodlně vybrat zaměření dle svého zájmu a preferencí.

  • Kurzy probíhají v online formě. Studium kurzu si můžete individuálně přizpůsobit svým časovým možnostem. Studentská sekce je přístupná online. Jedním kliknutím v ní naleznete veškeré informace a potřebné studijní materiály k jednotlivým kurzům.

  • Začátek studia kurzu je jen na vás, není třeba čekat na nový semestr nebo příští měsíc. Začít můžete opravdu kdykoli.

STUDUJTE

IHNED

KURZY