Project Description

VÝŽIVA VE FITNESS

OSOBNÍ ROZVOJ

KONKURENČNÍ VÝHODY

PŘÍNOS PRO PRAXI

VÝŽIVA VE FITNESS

Sportovní výkon začíná na talíři. To platí pro vrcholové i rekreační sportovce. Dvojnásob pak pro ty, kdo se sportem začínají.

KURZ SPECIALISTA PRO VÝŽIVU VE FITNESS

V našem kurzu se naučíte vytvářet jídelníček tak, aby vedl k navýšení výkonnosti, zlepšení práce s energií i urychlení regenerace. Součástí kurzu je i praktická tvorba jídelníčku, získáte také ucelený přehled v užívání doplňků stravy. Sportovní výkon začíná na talíři. To platí pro vrcholové i rekreační sportovce. Dvojnásob pak pro ty, kdo se sportem začínají. Kurz se zabývá základními i pokročilými prvky výživy, skládáním sportovního i běžného jídelníčku a podporou výkonu ve vztahu ke snižování tělensé hmotnosti, ale také nabírání svalové hmoty. Kurz je zaměřen na sportovní výživu, výběr potravin, mýty ve výživě, a úskalí při výběru vhodných potravin.

JAK TO PROBÍHÁ?

Kvůli kurzu si nemusíte nic instalovat. Plně postačí váš internetový prohlížeč. Kurzy jsou plně funkční na všech počítačích a všech internetových prohlížečích.

Každý student získá přístup do studentské sekce. Dle typu kurzu musí student projít všemi náležitostmi k danému kurzu. Studenti naleznou všechny potřebné informace a studijní materiály ve studentské sekci, která představuje studijní systém. V průběhu celého studia mohou studenti konzultovat s lektory prostřednictvím e-mailové komunikace. V každém kurzu naleznete potřebné studijní materiály, ze kterých čerpáte informace. Po důkladném prostudování všech studijních materiálů absolvujete písemný test (online), na základě tohoto testu ověříme vaše znalosti. Následně vám bude zadána seminární práce, díky této práci ověříme pochopení informací s ohledem na praktické využití. Po úspěšném odevzdání práce vám bude vystaven diplom.

CO JE OBSAHEM KURZU?

  • Vliv výživy na zdraví
  • Hlavní pilíře výživy (makro a mikroživiny)

  • Mýty ve výživě
  • Dietní postupy
  • Objemový jídelníček
  • Redukční jídelníček
PŘIHLÁSIT SE