Project Description

VÝŽIVOVÝ PORADCE

OSOBNÍ ROZVOJ

KONKURENČNÍ VÝHODY

PŘÍNOS PRO PRAXI

VÝŽIVOVÝ PORADCE

Kurz výživový poradce je vhodný pro každého, kdo se věnuje zdravému životnímu stylu, zajímá se o zdravé potraviny a racionální přístup ke stravování.

KURZ VÝŽIVOVÉHO PORADCE

Výživa a zdravý životní styl jsou stále aktuálnější téma, poradenství ve výživě je tak oborem, který stále nabírá na síle. Chcete pomoci svému okolí, klientům nebo sami sobě a nastavit si svoji výživu tak, aby co nejvíce odpovídala ideální cestě pro dosažení vašich cílů? Kurz výživový poradce je kurzem pro zisk teoretických i praktických zkušeností směřujících k samostatné pracovní činnosti v oblasti výživového poradenství. Během kurzu získáte veškeré nutné informace z oblasti výživy, metabolismu živin, suplementace, fyziologie, práce s klientem i psychologie výživy. V praktické části pak znalosti z nutričních programů, sestavování jídelníčků a praxe s klientem.

JAK TO PROBÍHÁ?

Kvůli kurzu si nemusí nic instalovat. Plně postačí váš internetový prohlížeč. Kurzy jsou plně funkční na všech počítačích a všech internetových prohlížečích.

Každý student získá přístup do studentské sekce. Dle typu kurz musí student projít všemi náležitostmi k danému kurzu. Studenti naleznou všechny potřebné informace a studijní materiály ve studentské sekci, která představuje studijní systém. V průběhu celého studia mohou studenti konzultovat s lektory prostřednictvím e-mailové komunikace. V každém kurzu naleznete potřebné studijní materiály, ze kterých čerpáte informace. Po důkladném prostudování všech studijních materiálů absolvujete písemný test (online), na základě tohoto testu ověříme vaše znalosti. Následně vám bude zadána seminární práce, díky této práci ověříme pochopení informací s ohledem na praktické využití. Po úspěšném odevzdání práce vám bude vystaven diplom.

CO JE OBSAHEM KURZU?

  • Historie výživy v průběhu vývoje lidstva
  • Vliv výživy na zdraví a vývoj člověka, výživové nároky v průběhu života
  • Rozdělení živin – makroživiny, mikroživiny, seminutrienty, nenutriční komponenty výživy
  • Vitamíny – dělení, funkce, zdroje doporučené denní dávky
  • Trávicí soustava – funkce buňky, buněčná membrána, organely, mitochondrie, amorfologie, funkce
  • Hormonální signalizace – regulační procesy probíhající v trávicí soustavě a jejich řízení hormony
PŘIHLÁSIT SE